konyafirma logo

Perdeci Yaşar

Sektör: Reklam   - 7/9/2023 690 Görüntülenme 0 Yorum

Konya'nın önde gelen perde satış firması olan Perdeci Yaşar, perdeciyasar.com üzerinden Konya başta olmak üzere tüm Türkiye'ye hizmet vermektedir. Geniş ürün yelpazesi ve sunduğu kaliteli hizmetlerle dikkat çeken firma, online platformda binlerce perde çeşidi ve onlarca marka ile müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Perdeci Yaşar, en geç 10 gün içinde teslimat yapma garantisiyle müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Ayrıca, teslimat sonrası da ürünlerin arkasında durarak müşterilerine güvence sağlamaktadır. Konya içi yerinde keşif gibi önemli hizmetleriyle de müşterilerinin ihtiyaçlarına özel çözümler sunmaktadır.

Perdeci Yaşar, oturma odası perdeleri, salon perdeleri, mutfak perdeleri, çocuk odası perdeleri, yatak odası perdeleri, cam balkon perdeleri ve ofis perdeleri gibi geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Ayrıca, sektörün önde gelen markaları olan Telamor, Plise, Demar, IKN, Eliş, Püsqül, Guzzi, Dolcevita, AST gibi markaların satışını ve bayiliğini yapmaktadır.

Perdeci Yaşar, müşterilerine kaliteli ürünler sunmanın yanı sıra, profesyonel ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla da öne çıkmaktadır. İhtiyaçlarınıza uygun perde çözümleri için Perdeci Yaşar'ın web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Perdeci Yaşar

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *