konyafirma logo

konyafirma.com Reklam Hizmetleri

konyafirma.com firmalar ve şirketler için ücretisiz Konya firma rehberi, Konya firma haberleri ve ücretli reklam, tanıtım, backlink seo hizmeti sunmak için hazırlanmış bir web portalıdır. Firmanızı ücretsiz olarak ekleyip ücretsiz üyelik sistemimiz olan silver üyelikten faydalanabilirsiniz. Firmanız ile ilgili kurumsal haberleri de yine ücretsiz olarak ekleyebilirsiniz.

Silver üyelik ücretsiz üyelik tipidir. Kurumsal bir yapıya sahip tüm Konya firmaları ücretsiz olarak firmalarını ve firmaları ile ilgili haberleri ekleyebilir ve bu hizmetten ücretsiz olarak faydalanabilmektedir. Öne çıkan firmalar, çok tıklanan firmalar ve sitenin farklı yerlerinde gösterilen firmalar arasında silver üyeliğe sahip firmalar gösterilmez.

Gold üyelik, ücretli üyelik tipidir. Kurumsal bir yapıya sahip tüm Konya firmaları gold üyelik fırsatlarından faylanabilirler, üyelik yıllık olarak yenilenmektedir. Bu üyelik ile öne çıkan firmalar, çok tıklanan firmalar ve sitenin farklı yerlerinde gösterim yapılmaktadır. Ayrıca gold üyelik ile firma sayfasında firmanın web sitesine link çıkışı, telefon numarasın bas ara özelliği, whatsapp numarasına direk whatsapp yönledirmesi ile haritada ki konumu için direk yol tarifi alma özelliği mevcuttur.

Gold üye Konya firmaları için tanıtım sayfasında ürün veya hizmetleri ile ilgili orjinal bir tanıtım yazısı ile 3 adet backlink çıkışı olacak şekilde tanıtım yazısı yayınlanır. Bu tanıtım yazısı aynı zamanda konyafirma.com sosyal medya hesaplarında paylaşılmaktadır. Bu işlemler sayesinde firmanız ve ürün-hizmetlerinizin bilinirliği artar, google gibi arama motorlarında yükselmenize ve marka bilinirliğinizin artmasına katkı sağlar.

Konya Firma Gold Üyelik Ücreti

Gold üyelik ücreti yıllık 200 TL dir. Gold üyelik paketine başvuru ve detaylı bilgi için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Gold üyelik sistemine dahil olmadan hazırladığınız tanıtım yazılarını da konyafirma.com adresinde yayınlayabilirsiniz. Tanıtım yazısı ücreti 25 TL dir. konyafirma.com içinde belirli alanlarda resimli reklam bölümlerinde reklam verebilirsiniz. Resimli reklam fiyatları 30 TL ile 150 TL arasında fiyatlandırılmaktadır. Resimli reklamlarınız 1 ay süre ile ilgili yerlerde gösterilmektedir. Ayrıntılı bilgi için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

konya-firma-istanbul-firma-rehberi-reklam